Довгостроковий Кредит в Україні

Більше заявок – більше шанс отримати кредит

Сума

До 50 тис. грн.

Термін

5..182 днів

Ставка

Від 0,01%

Сума

До 22 тис. грн.

Термін

1..65 днів

Ставка

0,01..2,1%

Сума

До 100 тис. грн.

Термін

3..12 міс.

Ставка

0.25%

Сума

До 100 тис. грн.

Термін

3..36 міс.

Ставка

0,24%

Сума

10-200 тис. грн.

Термін

6..36 міс.

Ставка

Від 0,25%

Сума

До 18 тис. грн.

Термін

1..56 днів

Ставка

0,01..1,99%

Сума

До 50 тис. грн.

Термін

1..60 днів

Ставка

Від 0,01%

Довгостроковий кредит онлайн на карту – це позики від мікрофінансових компаній на досить великий термін, ніж звичайні позики (видаються до 30 днів), довгий кредит видається до 1-го року зі зниженою процентною ставкою. Переваги онлайн кредитів на карту залишаються, що робить цю послугу дуже затребуваною серед користувачів. У цій статті Ви дізнаєтесь більш детально про довгострокові кредити в Україні.

Взяти довгий кредит на тривалий термін: умови, термін та сума

Позика на тривалий термін практично не відрізняється за умовами, від звичайних позик у МФО України, за винятком терміну, процентної ставки та доступної суми. Щоб Вам видали довгий кредит, потрібно відповідати мінімальним вимогам, а саме:

  • Бути повнолітнім.
  • Мати паспорт громадянина України та ІПН.
  • Мати мобільний номер телефону.
  • Мати вихід до інтернету.
  • Мати будь-яку банківську картку українського банку для зарахування грошей.

Термін довгострокової позики

Якщо звичайний мікропозику видають терміном від 1-го до 30-ти днів, то позику на тривалий термін видають від 30-ти днів до 1-го року. Це, по суті, інший кредитний продукт і розрахований на інші цілі. Якщо при мікропозиці видаються гроші до зарплати, то при довгостроковому кредиті переважно на значну покупку, для якої потрібна велика сума.

Процентні ставки за тривалим кредитом

Відсоткові ставки порівняно з короткою позикою набагато нижчі. Так якщо ви берете гроші до 30 днів, то середня відсоткова ставка по ринку 2% на день, а при довгостроковому кредиті середня ставка по ринку 0,5% на день. Знижена відсоткова ставка обумовлена тим, що компанія не витрачає гроші на залучення Вас як клієнта і по суті вона заробляє стільки ж, як і за малострокової позики, за рахунок зниження операційних витрат.

Доступна сума за довгим кредитом

Довгі кредити характеризуються більшими сумами, а саме до 150 000 гривень. МФО розраховує доступну суму виходячи з ризиків неповернення позики. Так як при довгостроковому кредиті погашення йде в основному рівними частинами раз на 2 тижні (або раз на місяць), то боргове навантаження на місяць не велике і дозволяє заплатити гроші із зарплати і не допускати прострочення.

Кредит на довгий термін без довідки про доходи

Багато людей шукають довгострокові кредити без довідки про доходи. По суті, всі довгі кредити не вимагають довідки, оскільки всю інформацію можна дізнатися в бюро кредитних історій. І ці дані дозволяють компаніям ухвалити рішення про видачу чи ні кредиту.

Довідку про доходи ви можете надавати лише для збільшення шансу видачі позики, але вона не є обов’язковою. Наприклад, якщо ви хочете взяти максимальну суму, то її краще підготувати, а якщо сума не значна, то не варто витрачати час на оформлення довідки про доходи.

Позика на тривалий термін без відмови

Довгострокову позику без відмови переважно видають компанії, у яких Ви вже брали кілька разів короткі кредити. Наприклад у компанії Манівео. Вони це роблять, тому що вже сформувалася довіра до Вас як до надійного позичальника.

Яка реальна переплата за довгостроковою позикою?

Реальна переплата за тривалою позикою набагато менша ніж у звичайних мікропозиках і становить у середньому по ринку 0,5% на день.

Але слід розуміти, що відсоткова ставка розраховується на весь термін кредиту і погашення йде рівними частинами з тіла кредиту. Це означає, що чим більший термін кредиту, тим більша реальна відсоткова ставка по ньому.

Довгостроковий кредит для погашення мікропозичок з простроченнями

Компанії, які видають довгострокові кредити, не позиціонують себе як компанії, які видають позики для погашення МФО з простроченнями. Для цих цілей є компанії, які займаються видачею кредитів для перекредитування мікропозик із простроченнями. Вони за своєю суттю нічим не відрізняються від довгострокових кредитів, але цільове призначення на погашення мікро позик. Тобто там велика ймовірність, що вам схвалять кредит.