Рефінансування МФО, Перекредитування Мікропозик, Кредитів До 100000 Гривен

Більше заявок – більше шанс отримати кредит

Сума

До 100 тис. грн.

Термін

3..12 міс.

Ставка

0.25%

Сума

До 100 тис. грн.

Термін

3..36 міс.

Ставка

0,24%

Сума

10-200 тис. грн.

Термін

6..36 міс.

Ставка

Від 0,25%

Сума

До 50 тис. грн.

Термін

1..60 днів

Ставка

Від 0,01%

Сума

До 150 тис. грн.

Термін

56..112 днів

Ставка

0,08..1,64%

Сума

До 50 тис. грн.

Термін

5..182 днів

Ставка

Від 0,01%

Рефінансування мікропозик або перекредитування МФО – це послуга на ринку України від кредитних компаній, яка надає гроші для погашення мікропозик на більш вигідних умовах, ніж при прострочення мікропозик і на більш тривалий термін, щоб Ви могли вибратися з боргової ями.

У мікропозик процентна ставка приблизно 700% річних, а у таких компаній близько 200% річних – це більше ніж у банках та за кредитними картками, але потрібно розуміти, що в банках при діючих простроченнях кредит Вам не схвалять на відміну від кредитних компаній, що спеціалізуються на перекредитуванні прострочених мікропозик.

Хто може отримати допомогу для закриття мікропозичок?

Отримати допомогу для погашення позик може будь-який громадянин України, який є добрим позичальником для компанії, яка видаватиме гроші для перекредитування. Якщо Ви відповідаєте наведеним нижче вимогам, то у Вас збільшується шанс на отримання грошей.

  • Ваш вік від 23 до 60 років. Це пов’язано з тим, що у цьому віці за статистикою кредитних компаній Ви з великою ймовірністю віддасте кредит.
  • Ви офіційно працевлаштовані та сплачуєте податки. Якщо це так, то компанія зможе перевірити Ваш дохід за ІПН, не вимагаючи у Вас жодних довідок.
  • Маєте хорошу кредитну історію за раніше взятими кредитами. Якщо Ви, наприклад, попадали раніше в прострочення і погасили кредит, це хороший знак для кредитора, що і в цьому випадку Ви погасите позику.
  • Ви не ігноруєте поточного кредитора та йдете з ним на діалог. Якщо Ваш борг, наприклад, уже перепроданий колекторській компанії, то швидше за все Ви не вели діалог з поточним кредитором і поводитиметеся також по відношенню до нової компанії, яка видасть Вам гроші на перекриття поточних боргів.
  • Якщо Ви надаєте заставу. В даному випадку Ваша кредитна історія та інші параметри не важлива, оскільки позика буде підкріплена заставою.

Чи можна рефінансувати мікропозики із простроченнями без відмови?

Перекредитувати МФО із простроченнями можна! Для цього існують компанії, які надають цю послугу. Багато залежатиме від того один або кілька боргів у Вас перед МФО і який термін простроченої заборгованості. Якщо термін досить великий, можна домовитися з МФО про реструктуризацію кредиту.

Рефінансування без відмови зі 100% гарантією неможливе, хоча і є попит на цю послугу. Перекредитуючі компанії не займаються благодійністю, як будь-яка інша комерційна організація. Видавати вам гроші чи ні компанія прийматиме рішення на підставі так званого кредитного скорингу – це внутрішня оцінка ймовірності повернення кредиту.

Перекредитування МФО у банку чи кредитній організації, що підходить?

Банківські кредити та кредити в кредитних організаціях це абсолютно різні кредитні послуги зі своєю процентною ставкою та своїми ризиками для компанії.

Наприклад банківські кредити видаються приблизно під 100% річних, а в кредитних компаніях під 200% річних.

Багато людей, які зіткнулися з простроченням в МФО, звертаються до банку для рефінансування позики через те, що у того менше відсотки. Але справа в тому, що вони менші тому, що вони не видають позики для перекредитування мікропозик, тобто вони зменшують ризик неповернення кредиту тому і відсотки менше.

Тому краще не витрачати свій час на звернення до банків та скористатися послугами компаній, порівняння яких знаходиться на початку даної сторінки на сайті lave.com.ua.

Чому не потрібно брати мікропозику для термінового рефінансування МФО?

Якщо Ви зіткнулися з простроченням у МФО, не потрібно брати гроші в інший МФО для перекредитування в поточній – так Ви себе заженете лише у великі борги.

Рекламні компанії деяких МФО рясніють позиками під 0% і це дійсно так, але за умови, що Ви вчасно сплатите борг. А якщо ви прострочите його хоча б на 1 день, то Вам за весь період буде нараховано процентну ставку приблизно 2% на день.

Якщо Ви залізли в прострочення в МФО, то найкращим варіантом перекредитування є взяття кредиту або грошей на вигідніших умовах, ніж у МФО, тільки так в цьому є економічний сенс.

Альтернатива перекредитуванню позики у кредитній компанії?

Якщо Ви не хочете терміново перекредитуватися в компаніях, що спеціалізуються на цьому, під 200% на рік, то Ви можете скористатися альтернативними методами, які будуть вигіднішими.

Приватна позика у родичів та друзів.

Найвигідніший варіант у фінансовому плані для Вас. Але тут потрібно, щоб Вам довіряли Ваші знайомі і у Вас була хороша репутація в їхніх очах. Як правило, друзі та родичі підуть на зустріч, якщо не мали негативного досвіду в минулому в аналогічній ситуації.

Використання кредитного ліміту на карті.

Багато банків відкривають кредитний ліміт із пільговим періодом до 100 днів. Зняття грошей здебільшого до 4%. Це набагато вигідніше, ніж брати позику. Але тут є один нюанс, банк не відкриє Вам кредитний ліміт, якщо у Вас є прострочення по мікропозиках. Цей варіант підходить, якщо у Вас є вже відкритий кредитний ліміт і Ви ним не скористалися.

Кредит під заставу.

Якщо у Вас є, наприклад, машина або квартира, то Ви можете взяти кредит під заставу. Даною послугою слід користуватися тільки у випадку, якщо у Вас є чіткий план повернення кредиту, інакше Ви можете позбутися заставного майна. Відсоткові ставки в даному випадку є достатньо маленькими, оскільки кредитор практично нічим не ризикує, оскільки є застава.

Рефінансування Мікропозик – Відгуки та Досвід Людей.

Якщо Ви стикалися з терміновим перекредитуванням мікропозик або хочете скористатися даною послугою, то пишіть Ваш досвід нижче або читайте досвід інших людей.