РеКредіт Відгуки, Позика Онлайн, Вхід В Кабінет, Огляд Компанії

Сума

До 100 тис. грн.

Термін

3..12 мес.

Ставка

0.25%

Умова отримання кредиту РеКредіт.

Допустима Сума Кредиту

Від 10000 до 100000 гривень.

Термін Кредитування

Від 3-х до 12 місяців.

Форма Погашення

Аннуїтетна.

Термін Розгляду Заявки

До 1-ої години.

Необхідні Документи

Паспорт та ІПН.

Форма Видачі Кредиту

На банківську карту.

Форма Підписання Договору

Онлайн при сумі до 30 тис. І в офісі, через нову пошту або в відділенні магазину Vodafone при сумі понад 30 тис. гривень.

Процентна Ставка В День

0,25% від суми кредиту.

Додаткова Комісія За Дострокове Погашення

Відсутня.

Разова Комісія За Оформлення

7,5% від суми кредиту.

Тип Працевлаштування

Тимчасово не працюючий, працює неофіційно, працює офіційно, декретна відпустка і ін.

Вік

Від 18-ти до 90-та років

Цілі Кредиту

Рефінансування мікропозик, ремонт, навчання і будь-які інші цілі.

Про компанію РеКредіт.

Офіційний Сайт

recredit.ua

Юридична Назва Компанії

ТОВ «КредітСервіс»»

Телефон

0 800 21-66-75

Електронна Пошта

info@recredit.com.ua

Юридична Адреса

01133, м.Київ, вул. Коновальця, 36-Д

Графік Роботи

Пн-Нд.: 9:00 — 18:00

Ліцензія

№2084 від 29.11.2018 р.

Рекредіт: кредитні продукти.

У кредитної компанії Рекредіт є можливість оформити 2 кредитні продукти. Вони відрізняються в першу чергу можливою сумою кредитування, а також сособом підписання кредитного договору.

ReCredit – S.

Даний продукт дозволяє взяти в борг суму в розмірі від 10000 до 30000 гривень. Оформляється займ повністю онлайн на сайті компанії. З документів Вам знадобиться тільки паспорт (або id карта, яка його замінює), а також ІПН. Гроші отримати можна на банківську карту будь-якого банку України.

Процес оформлення досить простий. На сайті компанії потрібно подати заявку та після схвалення Вашої заявки підписати електронний договір в особистому кабінеті. Після цього гроші надійдуть Вам на карту, яку Ви вказали при заповненні заявки.

Комісія за користування кредитом становить 7,5% на місяць і 7,5% разово при оформленні позики (разова комісія утримується при нарахуванні грошей, це означає, що якщо Ви оформили позику на 10 тисяч гривень, то Вам на карту надійде сума в розмірі 9250 гривень.

Комісія нараховується за фактичний термін користування грошима. При достроковому погашенні відсутні будь-які комісії.

Recredit – L.

Кредитний продукт L призначений для людей, які хочуть оформити позику на суму від 30 до 100 тисяч гривень. Даний продукт характерний ще й тим, що потрібно підписувати паперовий кредитний договір. Його можна підписати в офісі компанії в Києві, в будь-якому магазині Водафон, а також роздрукувати з особистого кабінету, підписати і відправити в компанію за допомогою поштового оператора «Нова пошта».

Процес оформлення складається з 2-х частин. Спочатку потрібно подати заявку на сайті компанії Онлайн, а потім після її схвалення підписати паперовий договір. Гроші надійдуть Вам на карту.

Комісія за користуванням кредитом становить 7,5% разово і 7,5% щомісяця – стільки ж скільки і в продукті S.

Плюси і мінуси кредитування в Рекредіт.

Для того, чтобы понять плюсы и минусы кредитования нужно понимать с какими компаниями будем сравнивать условия кредитования. Учитывая, что компания специализируется на рефинансировании микро займов, сравним условия кредитования с классическими МФО.

Плюси: Безсумнівним плюсом є процентна ставка в Рекредіт. Вона становить близько 0,25% в день. Для порівняння в мікропозиках вона становить 1,8% в день. Як бачимо, різниця суттєва і скористатися послугами пере кредитування при існуючому боргу в МФО є сенс.

Мінуси: Як таких мінусів у компанії немає, але є деякі незручності. Наприклад мінімальний термін кредитування становить 3 місяці, але це нівелюється тим, що достроково можна погасити борг без штрафних санкцій. Ще одною незручністю є те, що при оформленні кредиту на суму понад 30 тисяч гривень необхідно підписувати паперовий договір, але в порівнянні з МФО це не мінус, так МФО не кредитують на такі великі суми на відміну від компанії Ре кредит.

Як взяти кредит в Recredit?

Оформлення кредиту дуже просте і займає близько години при оформленні онлайн. Щоб взяти кредит потрібно зробити наступні дії:

  1. Заповнити заявку на сайті компанії вибравши суму кредиту від 10 до 100 тис. гривень і термін позики від 3-х до 12-ти місяців. При заповненні заявки потрібно завантажити фото паспорта та ІПН. Далі компанія розглядає Вашу заявку і вирішує видавати Вам гроші чи ні.
  2. Після позитивної відповіді потрібно в особистому кабінеті підписати електронний договір (якщо сума до 30 тис. Грн.), або завантажити його, роздрукувати і підписати (якщо сума більше 30 тис. Грн.) І прийти в магазин Водафон або на нову пошту і відправити договір компанії.
  3. Після підписання договору гроші надійдуть Вам на банківську картку, яку Ви вказали в особистому кабінеті. Карта повинна бути будь-якого українського банку.

Що робити, якщо РеКредіт відмовив Вам у видачі кредиту?

У кожної кредитної компанії є свій кредитний скоринг – математична модель, яка вирішує видавати позику чи ні конкретній людині, грунтуючись на ризику неповернення кредиту. У будь-якій компанії такий скоринг унікальний і тому Ре Кредит може відмовити Вам у видачі грошей, вважаючи, що Ви з великою ймовірністю не повернете гроші.

Але якщо дана компанія відмовила у видачі грошей, це не означає, що і інші компанії також не захочуть видати Вам кредит. Тому є сенс подати заявки в аналогічні компанії представлені нижче.

Як повернути кредит без прострочення?

Погасити борг можна одним з таких способів:

Банківською карткою через особистий кабінет. Найзручніший спосіб, так як гроші надходять на рахунок компанії миттєво і не потрібно кудись йти для погашення позики, а можна це зробити з будь-якого комп’ютера або смартфона який підключений до інтернету.

Через відділення будь-якого банку. Борг можна погасити через відділення будь-якого банку України. Перед походом в банк обов’язково подивіться реквізити в особистому кабінеті, щоб у Вас не займало багато часу в банку на пошуки реквізитів. Якщо Ви все таки не підготувалися заздалегідь, то можна зателефонувати з банку на гарячу лінію компанії і Вам допоможуть з правильними реквізитами. Слід пам’ятати, що можлива додаткова комісія банку в якому Ви проводите платіж.

Через приват24. Даний спосіб практично не відрізняється від оплати у відділенні банку – єдине Ви оплачуєте гроші в додатку Приват24, в якому потрібно ввести реквізити компанії і призначення платежу, погашення кредиту згідно з договором номер (далі ввести номер Вашого кредитного договору).

Банківською картою онлайн. Можна оплатити борг будь-банківською карткою через системи онлайн платежів, наприклад портмоне або інші аналогічні сервіси. Тут потрібно буде вводити реквізити. Якщо Ви оплачуєте банківською карткою, то найбільш зручний спосіб зробити це через особистий кабінет.

Щоб не допустити прострочення по платежу попередньо рекомендуємо уточнити у компанії в який момент вважається оплата. Наприклад при оплаті в відділенні банку банківський платіж може йти до 3-х робочих днів. Тому найкраще проводити платіж заздалегідь з урахуванням цієї інформації або оплачувати в особистому кабінеті РеКредіт.

Як продовжити позику якщо немає грошей?

Якщо у Вас немає грошей на погашення боргу, то не потрібно просто нічого не робити і чекати нарахування прострочення по Вашому кредиту. Є кілька рішень, які будуть вигідніше фінансово ніж нарахування прострочення і штрафних санкцій.

Пролонгація позики. Пролонгація – це послуга тимчасової відстрочки платежу по тілу кредиту, але зі сплатою нарахованих відсотків. Щоб скористатися послугою, потрібно звернутися до компанія і домовитися про пролонгацію кредиту. При цьому потрібно буде оплатити поточні відсотки.

Реструктуризація кредиту. Дана послуга передбачає переукладання кредиту на більш довгий термін, при цьому щомісячний платіж буде менше.

Перекредитування. Можна взяти позику в схожій компанії на оплату поточного платежу. Але тут потрібно добре продумати свої фінансові надходження, щоб вчасно погасити борг і не потрапити в боргову яму.

Рекредіт схожі компанії. Альтернатива ReCredit.

Найбільш схожі компанії, зі схожими умовами і сумою кредитування представлені нижче:

Сума

До 100 тис. грн.

Термін

56..112 днів

Ставка

0,08..1,64%

Сума

До 20 тис. грн.

Термін

2..30 днів

Ставка

0,7..3,2%

Сума

До 20 тис. грн.

Термін

7..270 днів

Ставка

0,01..1,65%

Контакти РеКредіт.

Офіційний Сайт

recredit.ua

Юридична Назва Компанії

ТОВ «КредітСервіс»»

Телефон

0 800 21-66-75

Електронна Пошта

info@recredit.com.ua

Юридична Адреса

01133, м.Київ, вул. Коновальця, 36-Д

Графік Роботи

Пн-Нд.: 9:00 — 18:00

ReCredit Відгуки Боржників, Клієнтів І Працівників.

Нижче представлені відгуки про компанії Ре Кредит. Якщо Вам є що розповісти іншим людям, то сміливо напишіть свій відгук про компанії. Опишіть досвід Вашої взаємодії максимально докладно – це допоможе іншим людям в ухваленні рішення, а компанія Ре Кредит зможе стати краще, так як постарається виправити недоліки, якщо вони з’являться.