Кредітки, Кредитні Карти З Лімітом В Україні

Більше заявок – більше шанс отримати кредит

Кредитний Ліміт

До 100 тис. грн.

Пільговий Період

120 дній

Кешбек

До 10%

Кредитний Ліміт

До 100 тис. грн.

Пільговий Період

62 дня

Кешбек

До 20%

Кредитний Ліміт

До 100 тис. грн.

Пільговий Період

62 дня

Кешбек

До 20%

Кредитний Ліміт

До 200 тис. грн.

Пільговий Період

62 дня

Кешбек

До 20%

Кредитний Ліміт

До 100 тис. грн.

Пільговий Період

62 дня

Кешбек

До 25%

Кредитний Ліміт

До 75 тис. грн.

Пільговий Період

55 дня

Відсоток Після пільгового періоду

3,5%

Кредитний Ліміт

До 50 тис. грн.

Пільговий Період

55 дня

Відсоток Після пільгового періоду

3,5%

Що таке кредитна картка та її відмінність від дебетової?

Кредитна картка – це банківський продукт, який є дебетовою карткою з кредитним лімітом. Дебетова картка – це пластикова карта, яка прив’язана до банківського рахунку та є платіжним інструментом до цього рахунку. Тобто відмінність кредитної картки від дебетовою це наявність кредитного ліміту.

Як вибрати кредитну картку?

Якщо вам потрібна кредитна картка, слід звернути увагу на такі складові, як кешбек, грейс-період і кредитний ліміт.

Кешбек.

Кешбек – це повернення банком певного відсотка операції. Він різний у кожному банку та за різними категоріями покупки. В Україні сягає 20%. З використанням власних коштів кеш бек переважно вище вдвічі, ніж із використанні кредитних грошей.

Банку вигідно давати кешбек, оскільки він отримує комісію від платіжних систем Visa та Mastercard за всіма операціями, які Ви робите розплачуючись карткою в магазині.

Щоб люди не зловживали таким бонусом від банків, практично у всіх банках України розмір кешбеку обмежений максимальною сумою на місяць, в середньому близько 500 гривень.

Усі банки України є податковими агентами. За законодавством України кешбек – це дохід, тому при його нарахуванні банк утримує податок на дохід фізичних осіб у розмірі 18%, а також 1,5% військового збору.

Грейс-Період.

Грейс-Період – це термін, за якого власник кредитки може користуватися кредитними коштами без відсотків (не плутати з комісією під час зняття). В українських банках він становить від 30 до 100 днів.

Якщо Ви скористаєтеся кредитними грошима та поповните свою картку в грейс-період, то Вам не будуть нараховуватись відсотки за користування цими коштами. Якщо Ви не покладете на рахунок грошей, то в середньому банк нараховує 4% на місяць на залишок, який потрібно переплатити.

Кредитний ліміт.

Кредитний ліміт може сягати 200 тисяч гривень в українських банках. Але для кожного клієнта він встановлюється індивідуально при відкритті картки, а також може бути збільшений надалі.

Кредитний ліміт залежить від наступних факторів: кредитної історії, обороту за вашою кредитною карткою, розмір вашої ЗП та інших факторів, які банк не декларує.

Важливо: Якщо Ви знімаєте гроші з кредитного ліміту в банкоматі, то в середньому комісія на зняття дорівнюватиме 4%. Якщо Ви розплачуєтеся в магазині, або в інтернеті, то комісія буде складати в основному 0%. Звідси випливає, що краще не знімати кредитні кошти в банкоматі, а платити за допомогою терміналу.

Також можна продовжити дію грейс періоду, не сплачуючи відсотки. Для цього потрібно поповнити Вашу картку на розмір ліміту, який Ви використали та сплатити карткою покупку.

Як дізнатися суму заборгованості за кредитною карткою та погасити її?

Банки зацікавлені в тому, щоб Ви були задоволені користуванням своєю карткою, тому вони повідомляють самі, яку суму потрібно внести, щоб погасити повністю заборгованість або залишитись у грейс періоді.

Повідомляють вони так:

  • У мобільному додатку банку. Майже всі банки мають банківське додаток. За законодавством України, у ньому має відображатися інформація про особисті та кредитні кошти окремо. Наприклад, у додатку Монобанк окремо пишеться загальний залишок, який можна використати, а також використаний кредитний ліміт. В останній місяць грейс періоду пишеться сума, яку необхідно внести, щоб залишатися в грейс періоді.
  • В інтернет-банкінгу. Тут відображається інформація точно така ж як і в мобільному додатку банку, з відмінністю, що заходити потрібно в додаток через веб версію.
  • Зателефонувати до гарячої лінії банку. Якщо Ви не користуєтеся додатками, то Ви можете зателефонувати на підтримку банку та дізнатися всю необхідну інформацію щодо кредитної картки та заборгованості.

Кредитні картки для різних цілей

Всі банки, щоб залучити аудиторію, нішуються для залучення своєї аудиторії і надають певні плюшки для клієнтів. Саме тому можна виділити такі категорії кредитних карток:

Для спортивних людей

Наприклад, карта Спортбанк дає підвищений кешбек до 20% на оплату залу, покупку спортивного спорядження, прокат лиж і покупку скіпас.

Картки для подорожей

Ця категорія карток надає різні бонуси для людей, які часто подорожують. Це можуть бути різні плюшки в аеропортах, наприклад безкоштовне відвідування лаунж зон.

Картки для водіїв

Дані карти переважно дають підвищений кешбек на заправках. Також можуть бути знижки при пред’явленні цих карток.

Кредитні картки – відгуки

Відгуки про кредитні картки написані нижче. Якщо Ви хочете порадити комусь карту, або написати свій негативний досвід використання, то пишіть його нижче.