Даруємо Мобільність – Акція КредітКасса 20.04-13.06.2021

Акция Кредиткаса Дарим мобильность май июнь 2021

МФО КредітКаса проводить акцію з 20-го квітня по 13-е червня 2021-го року. Всі хто візьме кредит в цей період буде мати шанс на виграш велосипеда, електросмоката або електроскутера щотижня. На одного учасника допускається безліч призів, тому чим більше кредитів, тим більше шанс отримати приз.

 

Які призи будуть розігруватися?

Щопонеділка буде розігруватіся по 3 призи, а самє:

1 місце – електроскутер Citycoco Long 1500W Black.

2 місце – Електросамокат Xiaomi Mi Electric Scooter Essential Black.

3 місце – Велосипед Make bike MTB2.

Компанія залішає за собою право вручити переможцеві Інший приз за відсутності зазначених прізів в наявності, но з тієї ж цінової категорії.

Як буде відбуватися розіграш?

Розіграш буде відбуватися щопонеділка і до нього допускаються всі хто візьме кредит в акційний період від 3000 гривень і не будуть мати прострочення на момент розіграшу. Також з розіграшу виключаються договори, які відкриті і закриті в 1 день.

Сам розіграш буде відбуватися за допомогою сервісу рандом.орг. У нього будуть завантажені договору, які допущені до участі і сформований список. Три верхні позиції будуть переможцями.

Як отримати приз?

Вручення призу відбудеться протягом 14-ти днів. Перед його відправкою вам надійде смс з проханням заповнити анкету необхідну для відправки призу. Якщо Ви протягом 14-ти днів вийдете на зв’язок або некоректно заповніть анкету, то вручення призу анулюється.