Довго Гроші – Фінансовий Продукт Від Швидко Гроші

Важливо
У 2020 році фінансовий продукт Довго Гроші від Швидко Гроші трансформувався в окремий сервіс НаДовго. Тепер, щоб отримати позику на тривалий термін не потрібно бути постійним клієнтом ШГ. Переходьте на сайт нового сервісу натиснувши на кнопку нижче.

Мікро фінансова організація «Швидко Гроші» презентувала в 2019-му році фінасову послугу під назвою Довго Гроші. Даний кредитний продукт призначений для людей, які хочуть користуватися кредитними грошима більше 30-ти днів і при цьому платити менший відсоток в день. Гаслом цього продукту є слоган: «Беріть більше, користуйтеся більше, платіть менше». З нього випливає, що можна взяти гроші на більший термін, більшу суму і при цьому переплачувати менший відсоток.

Умова отримання Довго Гроші Від Швидко Гроші.

  • Даним фінансовим продуктом можуть користуватися тільки постійні клієнти компанії ШГ. Постійними вважаються клієнти, які хоча б 1 раз взяли і повернули позику без прострочень. Даною вимогою компанія мінімізує ризики неповернення кредиту.
  • Суму, яку можна взяти в борг становить від 8500 до 30000 гривень.
  • Термін кредитування становить від 28-ми до 98-ми днів.
  • Процентна ставка становить близько 1% в день (вона різна для кожної суми і терміну кредитування через ануітетний метод погашення позики – тобто рівними частинами кожні 14 днів). Як Ви бачите даний кредит вигідніше брати ніж стандартний, тому що ставка близько 1%, а не 2-х.

Важливо: У новому продукті Надовго метод погашення кредиту – в кінці терміну одним платежем.

Як оформити кредит Довго Гроші?

  1. Зайти в свій особистий кабінет на сайті Швидко Гроші. Якщо Ви ще там не зареєстровані, то зареєструйтеся попередньо (але в даному випадку Вам потрібно буде спочатку взяти звичайну позику терміном до 30-ти днів).
  2. Виберіть суму яку хочете взяти в кредитному калькуляторі – до 30 тисяч гривень.
  3. Натисніть кнопку «Взяти Довго Гроші».
  4. Після цих дій Вам покажиться кредитний договір, а також графік платежів. Після ознайомлення з договором і графіком платежів, якщо Вам все влаштовує, потрібно підписати договір з допомогою смс коду. Гроші будуть зараховані на Вашу кредитну картку.

Як погасити ДовгоГроші?

З специфіки продукту, погашення тривалої позики відбувається в особистому кабінеті на сайті компанії зі своєї банківської картки. Це найзручніший спосіб, тому, що гроші зараховуються на рахунок компанії практично миттєво і не можливо піти в прострочення через те, що платіж буде проходити 3 робочі банківські дні. Якщо Ви потрапили в погане фінансове становище, то можна пролонгувати договір, тобто продовжити без нарахування штрафних санкцій, але для цього потрібно оплатити поточні відсотки.

Якщо у Вас немає грошей оплатити навіть відсотки, то можна взяти гроші в іншій компанії під 0,01% (але тільки потім вчасно оплатити, щоб не потрапити в боргову яму) і оплатити поточні відсотки – це буде вигідніше Вам, ніж нарахування штрафних санкцій.