Як дізнатися чи нарахована субсидія в Україні

У даній статті буде питання отримання субсидії – допомога від держави особі у вигляді всіляких пільг. Будемо розглядати безпосередньо питання отримання субсидії на оплату комунальних послуг в Україні, так як це основна частина витрат для більшості населення нашої країни.

Умова отримання субсидії в Україні.

У держави бюджет не є безмежним, тому субсидії можуть давати тільки найнеобхіднішим в цій допомозі людям. Кому давати субсидію держава вибирає приблизно так: є загальний бюджет на субсидії і виходячи з нього підбираються критерії за якими визначається отримає людина пільги чи ні. На сьогодні людина не отримає пільги, якщо відповідає хоча б одному критерію:

  • 1. Якщо у Вас є будинок більше 200 квадратів або квартира більше 120 квадратів. Логіка держави тут така, що Ви живете краще ніж більшість людей і на допомогу розраховувати не варто.
  • 2. Ви володієте автомобілем, якому менше 5-ти років. Це непряма ознака того, що ви можете оплачувати комунальні послуги самостійно.
  • 3. Якщо Ви не працюєте і не платите ЄСВ (Єдиний соціальний внесок). Швидше за все гос-во відсікає людей, які працюють в тіні і не платять податки.
  • 4. Якщо Ви зробили покупку на суму більше 50-ти тисяч гривень. Погодьтеся, якщо Ви купили наприклад телевізор за таку суму, то логічно, що і оплатити комунальні послуги в розмірі 2000 гривень Вам до снаги.
  • 5. У вас є заборгованість за комунальні послуги. Пільга дається саме на оплату цих послуг, а якщо Ви їх не оплачуєте то і субсидію давати сенсу немає.

Державі потрібно показати всі свої доходи для отримання субсидії. Якщо Ви працездатного віку і не працюєте, то Вам не дадуть субсидію доки Ви не влаштуєтесь на роботу.

Важливо
Якщо Вам якась компанія пробачила кредит або його частину, то це вважається доходом і на субсидію розраховувати не варто. Також всі можливі кешбеки від банків і пільгові умови отримання позики, при яких Ви віддаєте менше ніж взяли, також є доходом і можуть позбавити Вас допомоги від держави.

Як дізнатися чи нарахована субсидія через інтернет?

Якщо Ви вже подали заяву на субсидію і не знаєте нарахована вона Вам чи ні, то це можна зробити через інтернет онлайн. Для цього міністерство соціальної політики зробило спеціальний сервіс, перейти на який можна за посиланням subsidii.ioc.gov.ua.

Информация Про Стутус Субсидии

 

Щоб отримати інформацію потрібно заповнити наступні поля:

  • Область Вашого проживання.
  • Населений пункт.
  • Вулицю.
  • Номер будинку.
  • А також квартиру і підтвердити, що Ви не робот.

Після введеної Вами інформації Ви отримаєте дані, якщо допомога Вам підтверджена, які показані на фото вище.

Як дізнатися чи нарахована субсидія за адресою?

У попередньому пункті отримання даних через інтернет описаний спосіб отримання інформації про субсидії за адресою, тобто там неможливо дізнатися хто проживає за цією адресою і не потрібно вводити персональні дані.

Варто відзначити, що дані на сайті з’являються тільки якщо Ви повністю пройшли всі етапи отримання субсидії, а саме подали заяву і подали декларацію про доходи сім’ї.

Якщо Вам потрібні терміново гроші, то Ви можете взяти позику під 0,01%.